تولید محتوامقالات

نیاز هر فروشنده، مهارت تولید محتوا (فروش و تولید محتوا)

فروش و تولید محتوا

فروش و تولید محتوا تعلق خاصی به یکدیگر دارند که در این مقاله با آن آشنا می شوید.

امروزه هر فروشنده ای یا به عبارت بهتر هر کسی که کالایی برای فروش دارد نیاز به مهارت تولید محتوا دارد، و این کالا لازم نیست خوراک و پوشاک و امثال اینها باشد، حتی شخصی می خواهد فروشنده ی عقیده، باور، عشق یا… باشد و به ازای این کالا هم لازم نیست مبلغی دریافت کند؛ ممکن است در مقابل نیز توجه، اعتماد، باور کردن یا…. را دریافت نماید.

هر کالایی که برای فروش آن داشته باشید، نیاز به توضیح دادن در مورد آن به مشتریتان هستید. به این توضیح دادن و چگونگی توضیح درمورد کالا، تولید محتوا گفته می شود.

فرض کنید

فرض کنید در خیابانی در حال پیاده روی هستید به دو دست فروشی می رسید که یک وسیله را می فروشند اما یکی از این دو بساط را پهن کرده و انگار ماتش زده، نه سری نه صدایی، ولی دست فروش دیگر مدام در حال توضیح و چگونگی کار با آن وسیله و فوایدش و کارهایی که می توان با آن انجام داد و خلاصه هر چه درباره وسیله است به رهگذران می گوید، خودتان باشید، کالای کدام فروشنده را می خرید؟ آنکه سر به زیر و ساکت است یا آنکه های و هوی دارد؟

حالا

حالا سَری به سایت ها بزنید کدام بازدید و خرید بیشتر دارند؟ آنکه کالاهایش را خوب معرفی می کند یا آنان که فقط جنس در سایت می گذارند و می روند؟ خب معلوم است. تا وقتی اطلاعات کاملی درباره کالایی نداشته باشیم و از چند و چون آن با خبر نباشیم، چگونه می توانیم به آن، اعتماد کنیم؟

این مقاله را بخوان:  توهم دانش

توضیح درباره هر چیز در واقع بی خطر بودن آن را به مشتری نشان می دهد. و ذهن مشتری را از دغدغه های پس از خرید آن کالا خالی می کند، و احساس نیاز به آن کالا را در مشتری به وجود می آورد.
همه این توضیحات کارِ (تولید محتوا) می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا